Polecane
Cena: |
576,24 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
576,24 |
zł netto |
Cena: |
708,78 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
708,78 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: tehalit.BK Puszka montażowa pokrywa pełna boczna folia ochronna BKSAG00 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2802972/0/hager_BKSAG00_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: tehalit.BK Puszka montażowa pokrywa pełna boczna folia ochronna BKSAG00 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Minimalna wysokość wylewki | 45 mm |
| Rodzaj czyszczenia podłogi | Suchy |
| Zakres możliwej niwelacji poziomu | 45 - 130 mm |
| Czyszczenie podłogi | Suchy |
| Długość | 411 mm |
| Materiał pokrywy | Stal |
| Materiał ścian bocznych / płyty dennej | Tworzywo sztuczne |
| Otwór montażowy | Okrągły |
| Płyta denna | nie |
| Pokrywa otworów montażowych | nie |
| Szerokość | 388 mm |
Pliki do pobrania
hager_bksag00_karta_katalogowa.pdf [2022-03-23 13:41, 244.65 kB]
PDS_BKSAG00_3301_pl-PL -
m/download/23393486/pds-bksag00-3301-pl-pl.pdf [119.07 kB]
6LE002786B -
m/download/23393487/6le002786b.pdf [2.29 MB]
rohs_declaration_BKSAG00_en-GB -
m/download/23393488/rohs-declaration-bksag00-en-gb.pdf [42.17 kB]
TEH_CE_CERT_BKF_BKFD_BKW_BKWD-DE_EN-25072019 -
m/download/23393489/teh-ce-cert-bkf-bkfd-bkw-bkwd-de-en-25072019.pdf [43.52 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135