Polecane
Cena: |
521,86 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
511,27 |
zł netto |
Cena: |
641,89 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
628,86 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 M |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: tehalit.BK Kanał współpoziomy boczna folia ochronna BKF 300x(45-70)mm stal BKF300045 HAGER
Podana cena jest za 1mb, długość kanału 2mb.
Sprzedaż wyłącznie całych kanałów ( wielokrotność 2mb ).
Parametry techniczne: tehalit.BK Kanał współpoziomy boczna folia ochronna BKF 300x(45-70)mm stal BKF300045 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grubość pokrywy | 3 mm |
| Minimalna wysokość wylewki | 45 mm |
| Rodzaj czyszczenia podłogi | Suchy |
| Zakres możliwej niwelacji poziomu | 45 - 70 mm |
| Czyszczenie podłogi | Suchy |
| Długość | 2400 mm |
| Liczba dostarczanych modułów wbudowanych (na wyposażeniu) | 3 |
| Maks. liczba ciągów | 1 |
| Materiał pokrywy | Stal |
| Materiał ścian bocznych / płyty dennej | Tworzywo sztuczne |
| Mocowanie przegrody | Śrubowy |
| Możliwość demontażu podstawy | tak |
| Otwór montażowy | Brak |
| Płyta denna | nie |
| Pokrywa otworów montażowych | nie |
| Powierzchnia pokrywy | Ocynk |
| Powierzchnia ścian bocznych / płyty dennej | Inne |
| Szerokość | 300 mm |
| Z przegrodą | nie |
| Zatrzaskowe mocowanie pokrywy | nie |
Pliki do pobrania
hager_bkf300045_karta_katalogowa.pdf [2022-03-23 13:39, 245.92 kB]
PDS_BKF300045_3301_pl-PL -
m/download/23401617/pds-bkf300045-3301-pl-pl.pdf [182.79 kB]
6LE002786B -
m/download/23401618/6le002786b.pdf [2.29 MB]
rohs_declaration_BKF300045_en-GB -
m/download/23401619/rohs-declaration-bkf300045-en-gb.pdf [42.17 kB]
TEH_CE_CERT_BKF_BKFD_BKW_BKWD-DE_EN-25072019 -
m/download/23401620/teh-ce-cert-bkf-bkfd-bkw-bkwd-de-en-25072019.pdf [43.52 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135