tehalit.UK Kanał do wylewki podłogowej 3-komorowy 340X48mm stal UK340483 HAGER
tehalit.UK Kanał do wylewki podłogowej 3-komorowy 340X48mm stal UK340483 HAGER (UK340483)
Nasz stan magazynowy
0 M
10 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: tehalit.UK Kanał do wylewki podłogowej 3-komorowy 340X48mm stal UK340483 HAGER
Podana cena jest za 1mb, długość kanału 2mb.
Sprzedaż wyłącznie całych kanałów ( wielokrotność 2mb ).
Parametry techniczne: tehalit.UK Kanał do wylewki podłogowej 3-komorowy 340X48mm stal UK340483 HAGER
Parametr Wartość
Zabezpieczenie powierzchni Ocynk
Długość 2000 mm
Liczba ciągów 3
Materiał Stal
Pokrywa odłączalna tak
Szerokość 340 mm
Wysokość 48 mm