Polecane
Cena: |
0,59 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,59 |
zł netto |
Cena: |
0,73 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,73 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
824 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: ZŁĄCZKA GIĘTKA PODTYNKOWA ZCLF 16 BIAŁA 08.3
Złączki giętkie ZCLF przeznaczone są do połączenia jednego lub większej liczby elementów systemu rur instalacyjnych sztywnych RL, RS lub do zmiany ich kierunku pod dowolnym kątem (00 do 900), co jest niewątpliwie ich ogromną zaletą
Parametry techniczne: ZŁĄCZKA GIĘTKA PODTYNKOWA ZCLF 16 BIAŁA 08.3
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do rur o średnicy nominalnej | 16 mm |
| Model dwuczęściowy | nie |
| Zabezpieczenie powierzchni | Inne |
| Bezhalogenowe | nie |
| Długość | 165 mm |
| Gatunek materiału | Inne |
| Jakość pokrycia powierzchni | Inne |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Na wtyk |
| Powierzchnia polerowana | tak |
| Powierzchnia szczotkowana | nie |
| Średnica rury | 16 mm |
| Z otworem inspekcyjnym i pokrywą | nie |
| Zamknięta | tak |
Pliki do pobrania
0021_51_23_25_26_31_22 - Osprzęt do rur RL i RS - Karta produktu -
m/download/20870820/0021-51-23-25-26-31-22-osprzet-do-rur-rl-i-rs-karta-produktu.pdf [640.06 kB]
Karta_prod_Zlaczki_i_Uchwyty_Nr_0021_51_23_25_26_31 -
m/download/16622819/karta-prod-zlaczki-i-uchwyty-nr-0021-51-23-25-26-31.pdf [603.35 kB]
21, 23, 25, 26, 31, 51 - OSPRZĘT DO RUR RL I RS - Deklaracja PL -
m/download/21311239/21-23-25-26-31-51-osprzet-do-rur-rl-i-rs-deklaracja-pl.pdf [2.48 MB] Produkty z tej samej kategorii co ZŁĄCZKA GIĘTKA PODTYNKOWA ZCLF 16 BIAŁA 08.3
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135