Polecane
Cena: |
0,33 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,33 |
zł netto |
Cena: |
0,40 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,40 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
700 MB |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Peszel Rura karbowana PP RKLF 16/12-100 16/12-100MB (100MB)
Rura karbowana typu RKLF jest rurą osłonową, przeznaczoną do ochrony mechanicznej oraz ochrony przed wilgocią kabli w instalacjach elektrycznych podtynkowych. Dzięki odpowiedniemu przekrojowi poprzecznemu rura jest bardzo elastyczna, przy zachowaniu dobrej odporności mechanicznej (do 320N). Kształt rury umożliwia jej zastosowanie w miejscach trudno dostępnych przy zapewnieniu możliwości wymiany przewodu. Ponadto rura RKLF charakteryzuje się dużą wytrzymałością na rozciąganie, a także zapewnia łatwe wprowadzanie kabli na większe odległości.
Parametry techniczne: Peszel Rura karbowana PP RKLF 16/12-100 16/12-100MB (100MB)
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezhalogenowe | nie |
| Kolor | Kolor naturalny |
| Materiał | Polipropylen (PP) |
| Odporność na promieniowanie UV | nie |
| Podatność na zginanie | Elastyczny/giętki |
| Rozprzestrzeniające płomień | tak |
| Średnica nominalna | 16 mm |
| Średnica wewnętrzna | 12 mm |
| Średnica zewnętrzna | 16 mm |
| Wytrzymałość na ściskanie | 320 N |
| Z rozcięciem wzdłużnym | nie |
| Zakres temperatury pracy | -15 - 90 °C |
| Zamykane (dwuczęściowe) | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: TT PLAST S.A. ul. Targowisko 476 32-015 Kłaj
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: TT PLAST S.A. ul. Targowisko 476 32-015 Kłaj
Produkty z tej samej kategorii co Peszel Rura karbowana PP RKLF 16/12-100 16/12-100MB (100MB)
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135