Polecane
Cena: |
20,87 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
20,87 |
zł netto |
Cena: |
25,67 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
25,67 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
19 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Rura odgromowa 20/14 szara 3m /TW/ TYP AN-RO20/14
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Odporność udarowa | Bardzo ciężkie (Klasa 5) |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do instalacji podziemnych | tak |
| Do instalacji w betonie | tak |
| Do ścian pustych | tak |
| Instalacja maszyn i urządzeń | tak |
| Instalacja zewnętrzna | tak |
| Klasa odporności na ściskanie | Bardzo ciężkie (Klasa 5) |
| Kolor | Szary |
| Materiał | PVC odporny na promieniowanie UV |
| Montaż natynkowy | tak |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Odpowiednie do instalacji na drewnie | tak |
| Odpowiednie do instalacji podpowierzchniowych (wylewka) | tak |
| Podatność na zginanie | Sztywny |
| Powłoka wewnętrzna poślizgowa | tak |
| Średnica wewnętrzna | 14 mm |
| Średnica zewnętrzna | 20 mm |
| Wykonanie trudnopalne | tak |
| Z mufą | tak |
| Zakres temperatur pracy | -20 - 60 °C |
Pliki do pobrania
karta_danych_technicznych_M648008 -
m/download/19966831/karta-danych-technicznych-m648008.pdf [127.73 kB]
DEKLARACJA ZGODNOŚCI Z ROHS -
m/download/19966834/deklaracja-zgodnosci-z-rohs.pdf [221.68 kB]
DEKLARACJA ZGODNOŚCI 25-04-2024 -
m/download/19966832/deklaracja-zgodnosci-25-04-2024.pdf [219.82 kB]
DEKLARACJA ZGODNOŚCI Z REACH -
m/download/19966833/deklaracja-zgodnosci-z-reach.pdf [215.64 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: AN-KOM 2 Sp. z o.o. ul. Inwałd, ks. W. Bukowińskiego 15 34-120 Andrychów biuro@an-kom.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: AN-KOM 2 Sp. z o.o. ul. Inwałd, ks. W. Bukowińskiego 15 34-120 Andrychów biuro@an-kom.pl
Produkty z tej samej kategorii co Rura odgromowa 20/14 szara 3m /TW/ TYP AN-RO20/14
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135