Polecane
Cena: |
1,41 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,41 |
zł netto |
Cena: |
1,74 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,74 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: WEIDMULLER CC DIA 30/4.2 MC NE WS Oznaczenie urządzenia, Ø 30 mm, z otworem montażowym 4,2 mm, 30 mm, poliamid 66, biały 1248520000 /60szt./
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=pl&ObjectID=1248520000 Oznaczniki do identyfikacji sprzętu. Oznaczniki można wyetykietować przy pomocy drukarki lub plottera i odpowiedniego oprogramowania.
Parametry techniczne: WEIDMULLER CC DIA 30/4.2 MC NE WS Oznaczenie urządzenia, Ø 30 mm, z otworem montażowym 4,2 mm, 30 mm, poliamid 66, biały 1248520000 /60szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 1.2 m |
| Kolor | Biały |
| Magnetyczny | nie |
| Model samoprzylepny | nie |
| Przezroczysty | nie |
| Szerokość | 30 mm |
| Średnica | 30 mm |
| Tekstowy | Bez nadruku |
| Wysokość | 30 mm |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135