Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 75,28 zł brutto
Twoja cena 45,74 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 315,37 zł brutto
Twoja cena 215,08 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 97,60 zł brutto
Twoja cena 67,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 76,20 zł brutto
Twoja cena 50,25 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 96,92 zł brutto
Twoja cena 62,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 81,98 zł brutto
Twoja cena 53,50 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 851,16 zł brutto
Twoja cena 544,78 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 170,97 zł brutto
Twoja cena 104,16 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 46,74 zł brutto
Twoja cena 31,91 zł brutto
Do koszykaCena: |
5,11 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,11 |
zł netto |
Cena: |
6,28 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,28 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Taśma izolacyjna VDE 19 mm x 25 m zielono/żółta 263920 HAUPA
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 25 m |
| Do wysokich napięć | nie |
| Dwustronny | nie |
| Grubość | 0.15 mm |
| Izolacyjna | tak |
| Kolor | Zielono-żółty |
| Materiał | Polichlorek winylu (PVC) |
| Odporność na promieniowanie UV | nie |
| Samogasnące | tak |
| Samospajalna/amalgamacja | nie |
| Szerokość | 19 mm |
| Wulkanizująca | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: HAUPA GmbH ul. Lange Straße 40 42857 Remscheid
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: HAUPA GmbH ul. Lange Straße 40 42857 Remscheid
Produkty z tej samej kategorii co Taśma izolacyjna VDE 19 mm x 25 m zielono/żółta 263920 HAUPA
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3249brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
608 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
785brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1735 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
369brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
160brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
217 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3249brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
349brutto |
|
100 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3891brutto |
|
17 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
321brutto |
|
89 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
160brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
200 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2480brutto |
|
0 KPL |
24h |
|
100 KPL |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3655brutto |
|
20 SZT |
24h |
|
1200 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3953brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1920 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
164brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3249brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
39 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135