Polecane
Cena: |
29,72 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
29,72 |
zł netto |
Cena: |
36,55 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
36,55 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
74 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Taśma elektroizolacyjna AR 19/20-K (10szt.) czerwona RADPOL
Uniwersalne, samogasnące taśmy samoprzylepne z PCV, przeznaczone do stosowania w miejscach, gdzie wymagane są bardzo dobre własności izolacyjne. Idealne do stosowania w instalacjach przemysłowych i domowych. Bardzo dobrze przylepne, elastyczne, izolujące, uszczelniające, o wysokiej odporności na wilgoć, ścieranie, oddziaływanie chemikaliów. Służą do odtwarzania izolacji kabli i przewodów, wiązkowania, oznaczania faz, ochrony przed korozją elektrolityczną, uszczelniania, pakowania, itp.Właściwościsiła zrywająca ≥ 20 N/cmwydłużenie przy zerwaniu ≥ 170%przylepność do stali ≥ 1,5 N/cmnapięcie przebicia ≥ 4,8 kV / warstwę tj. 40 kV/mmpodtrzymanie płomienia ≤ 3 s, zgodnie z UL 510klasa temperaturowa od -12 do 80°Ctemperatura pracy -10 do 90°Ctolerancja grubości ± 5%tolerancja szerokości ± 1 mmtolerancja długości ± 10%
Parametry techniczne: Taśma elektroizolacyjna AR 19/20-K (10szt.) czerwona RADPOL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 20 m |
| Dwustronny | nie |
| Fluorescencyjne | nie |
| Grubość | 0.13 mm |
| Izolacyjna | tak |
| Kolor | Czerwony |
| Materiał | Polichlorek winylu (PVC) |
| Odporność temperaturowa | -12 - 80 °C |
| Przezroczysty | nie |
| Samogasnące | tak |
| Szerokość | 19 mm |
Pliki do pobrania
ttenk1920k00-6069137-en -
m/download/20189074/ttenk1920k00-6069137-en.pdf [200.34 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: RADPOL S.A. ul. Batorego 14 77-300 Człuchów radpol@radpol.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: RADPOL S.A. ul. Batorego 14 77-300 Człuchów radpol@radpol.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Taśma elektroizolacyjna AR 19/20-K (10szt.) czerwona RADPOL
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135