Parametry techniczne: WEIDMULLER HSS-HF 3/4 11.0-17.0/50Y System kodowania kabli, 11 - 17 mm, 31.8 mm, poliolefin, żółty 1961950000 /1250szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 50.8 mm |
| Kolor | Żółty |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Nadruk | Brak |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj | Pogrubiony |
| Szerokość | 31.8 mm |
| Średnica kabla | 17 - 11 mm |
| Średnica żyły | 70 - 35 mm |
| Z polem tekstowym | tak |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER HSS-HF 3/4 11.0-17.0/50Y System kodowania kabli, 11 - 17 mm, 31.8 mm, poliolefin, żółty 1961950000 /1250szt./