Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 128,17 zł brutto
Twoja cena 87,15 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 244,77 zł brutto
Twoja cena 156,65 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 105,41 zł brutto
Twoja cena 65,36 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 91,33 zł brutto
Twoja cena 62,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 257,07 zł brutto
Twoja cena 164,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 199,00 zł brutto
Twoja cena 191,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 116,85 zł brutto
Twoja cena 85,77 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 81,98 zł brutto
Twoja cena 53,50 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,01 zł brutto
Twoja cena 21,35 zł brutto
Do koszykaCena: |
30,68 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
30,68 |
zł netto |
Cena: |
37,74 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
37,74 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER LM WO 15/70 WS System kodowania kabli, 8.2 - 14.3 mm, 70 mm, powłoka poliestrowa, biały 1759871044 /10szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 15 m |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Etykieta samoprzylepna |
| Nadruk | Brak |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj | Pogrubiony |
| Sposób montażu | Klejenie |
| Szerokość | 70 mm |
| Średnica kabla | 14.3 - 8.2 mm |
| Średnica żyły | 50 - 16 mm |
| Z polem tekstowym | tak |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER LM WO 15/70 WS System kodowania kabli, 8.2 - 14.3 mm, 70 mm, powłoka poliestrowa, biały 1759871044 /10szt./
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8397brutto |
|
128 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1780brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
16 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
821brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
723 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
744brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
232 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
744brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
47 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5368brutto |
|
100 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3846brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
28 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
691brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
321 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
010brutto |
|
1 KPL |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6267brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
41 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
821brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
68 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
821brutto |
|
2 OPK |
24h |
|
52 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1024brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
28 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1780brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
101 OPK |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135