WEIDMULLER HSS-HF 12.7-25.4EL G30M System kodowania kabli, 12.7 - 25.4 mm, 30000 x 40.5 mm, poliolefin, zielony 1563040000 /1szt./
WEIDMULLER HSS-HF 12.7-25.4EL G30M System kodowania kabli, 12.7 - 25.4 mm, 30000 x 40.5 mm, poliolefin, zielony 1563040000 /1szt./ (1563040000)
Do ulubionych
Parametry techniczne: WEIDMULLER HSS-HF 12.7-25.4EL G30M System kodowania kabli, 12.7 - 25.4 mm, 30000 x 40.5 mm, poliolefin, zielony 1563040000 /1szt./
Parametr Wartość
Kolor Zielony
Materiał Tworzywo sztuczne
Nadruk Brak
Przezroczysty nie
Rodzaj Pogrubiony
Szerokość 40.5 mm
Średnica kabla 25.4 - 12.7 mm
Średnica żyły 120 - 35 mm
Z polem tekstowym tak
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER HSS-HF 12.7-25.4EL G30M System kodowania kabli, 12.7 - 25.4 mm, 30000 x 40.5 mm, poliolefin, zielony 1563040000 /1szt./