Parametry techniczne: WEIDMULLER HSS-HF 12.7-25.4EL W30M System kodowania kabli, 12.7 - 25.4 mm, 30000 x 40.5 mm, poliolefin, biały 1513330000 /1szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Nadruk | Brak |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj | Pogrubiony |
| Szerokość | 40.5 mm |
| Średnica kabla | 25.4 - 12.7 mm |
| Średnica żyły | 120 - 35 mm |
| Z polem tekstowym | tak |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER HSS-HF 12.7-25.4EL W30M System kodowania kabli, 12.7 - 25.4 mm, 30000 x 40.5 mm, poliolefin, biały 1513330000 /1szt./