Polecane
Cena: |
24,51 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
24,51 |
zł netto |
Cena: |
30,15 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
30,15 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 M |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
450 M |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: RPAT 35/12X15
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica wewnętrzna po skurczeniu | 12 mm |
| Średnica wewnętrzna przed skurczeniem | 35 mm |
| Bezhalogenowe | tak |
| Certyfikat UL | nie |
| Długość | 15 m |
| Kolor | Czerwony |
| Materiał | Poliolefina (PO-X) |
| Model | Pogrubiony |
| Możliwość nadruku | nie |
| Rodzaj | Termokurczliwy |
| Współczynnik kurczliwości | Inne |
| Z klejem w środku | nie |
| Zakres temperatur pracy | -55 - 125 °C |
Pliki do pobrania
trjhq3501120115040d1-6068779-en -
m/download/20188573/trjhq3501120115040d1-6068779-en.pdf [33.27 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: RADPOL S.A. ul. Batorego 14 77-300 Człuchów radpol@radpol.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: RADPOL S.A. ul. Batorego 14 77-300 Człuchów radpol@radpol.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co RPAT 35/12X15
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135