Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 98,40 zł brutto
Twoja cena 49,59 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 74,90 zł brutto
Twoja cena 49,39 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 172,20 zł brutto
Twoja cena 110,21 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 71,59 zł brutto
Twoja cena 44,38 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 112,42 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 204,80 zł brutto
Twoja cena 131,06 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 93,97 zł brutto
Twoja cena 58,26 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 34,00 zł brutto
Twoja cena 29,01 zł brutto
Do koszykaCena: |
6,31 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,31 |
zł netto |
Cena: |
7,76 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,76 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
44 M |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Rura termokurczliwa RCK 8/2X1-BB
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica wewnętrzna po skurczeniu | 2 mm |
| Średnica wewnętrzna przed skurczeniem | 8 mm |
| Bezhalogenowe | tak |
| Certyfikat UL | nie |
| Długość | 1 m |
| Materiał | Poliolefina (PO-X) |
| Model | Cienkościenny |
| Możliwość nadruku | nie |
| Rodzaj | Termokurczliwy |
| Współczynnik kurczliwości | 4:1 |
| Z klejem w środku | tak |
| Zakres temperatur pracy | -25 - 105 °C |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: RADPOL S.A. ul. Batorego 14 77-300 Człuchów radpol@radpol.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: RADPOL S.A. ul. Batorego 14 77-300 Człuchów radpol@radpol.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Rura termokurczliwa RCK 8/2X1-BB
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
071brutto |
|
0 M |
24h |
|
1200 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
275brutto |
|
0 M |
24h |
|
300 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
159brutto |
|
95 M |
24h |
|
5400 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
077brutto |
|
160 M |
24h |
|
16200 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1135brutto |
|
10 M |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
079brutto |
|
0 M |
24h |
|
3900 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
824brutto |
|
0 M |
24h |
|
1500 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
079brutto |
|
0 M |
24h |
|
2300 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
079brutto |
|
0 M |
24h |
|
2500 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
156brutto |
|
0 M |
24h |
|
1200 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
265brutto |
|
0 M |
24h |
|
160 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1135brutto |
|
10 M |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
101brutto |
|
0 M |
24h |
|
4300 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
079brutto |
|
0 M |
24h |
|
200 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
251brutto |
|
17 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135