Polecane
Cena: |
6,70 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,70 |
zł netto |
Cena: |
8,24 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,24 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 M |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1500 M |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Rura termokurczliwa cienkościenna RCH1 31,8/15,9x1-ŻT żółta-zielona RADPOL
Przeznaczenie: Uniwersalne rury termokurczliwe stosowane są do wykonywania izolacji elektrycznych, zabezpieczenia mechanicznego, ochrony przed wilgocią.
Przyjmują kształt przedmiotu, na którym są obkurczane, tworzą szczelnie przylegającą warstwę o charakterze izolacyjnym, antykorozyjnym oraz dekoracyjnym.
Indeksy: w przypadku wyboru rur o innych kolorach prosimy zamienić dwa ostatnie znaki w indeksie rury czarnej (C1) na: D1 (kolor czerwony), E1 (niebieski), I1 (zielony), J1 ( żółty), L1 (miks kolorów), K1 (żółto-zielony), O1 (bezbarwny), A1 (biały), P1 (fioletowy), B1 (brązowy), H1 (szary).
Parametry techniczne: Rura termokurczliwa cienkościenna RCH1 31,8/15,9x1-ŻT żółta-zielona RADPOL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grubość ścianki po skurczeniu | 1 mm |
| Średnica wewnętrzna po skurczeniu | 15.9 mm |
| Średnica wewnętrzna przed skurczeniem | 31.8 mm |
| Długość | 1 m |
| Kolor | Zielono-żółty |
| Model | Cienkościenny |
| Rodzaj | Termokurczliwy |
| Współczynnik kurczliwości | 2:1 |
| Zakres temperatur pracy | -55 - 125 °C |
Pliki do pobrania
rury_i_osprzet_termokurczliwy_rury_rch1.pdf [2024-10-30 08:01, 1.78 MB]
wrjcc3181159110030k1-6069365-en -
m/download/20189423/wrjcc3181159110030k1-6069365-en.pdf [78.03 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: RADPOL S.A. ul. Batorego 14 77-300 Człuchów radpol@radpol.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: RADPOL S.A. ul. Batorego 14 77-300 Człuchów radpol@radpol.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Rura termokurczliwa cienkościenna RCH1 31,8/15,9x1-ŻT żółta-zielona RADPOL
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135