Polecane
Cena: |
10,67 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,67 |
zł netto |
Cena: |
13,13 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,13 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 M |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
4125 M |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Rura termokurczliwa z klejem bardzo elastyczna RC4K 16/4x25-C czarna RADPOL
Rury termokurczliwe poliolefinowe, bardzo elastyczne, z klejem skurcz :3 1, 4 1 : – typu RC3K i RC4KPrzeznaczenie: Polecane do zabezpieczania przed wodą i wilgocią przewodów samochodowych, wiązek kabli oraz rur metalowych. Zaprojektowane, aby zapewnić zarówno izolację, jak i uszczelnienie.Wytwarzane przez współwytłaczanie poliolefin i kleju termotopliwego.
Parametry techniczne: Rura termokurczliwa z klejem bardzo elastyczna RC4K 16/4x25-C czarna RADPOL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica wewnętrzna po skurczeniu | 4 mm |
| Średnica wewnętrzna przed skurczeniem | 16 mm |
| Długość | 25 m |
| Kolor | Czarny |
| Model | Cienkościenny |
| Rodzaj | Termokurczliwy |
| Współczynnik kurczliwości | 4:1 |
Pliki do pobrania
trdhl160140002504kc1-6068755-en -
m/download/20188543/trdhl160140002504kc1-6068755-en.pdf [44.69 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: RADPOL S.A. ul. Batorego 14 77-300 Człuchów radpol@radpol.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: RADPOL S.A. ul. Batorego 14 77-300 Człuchów radpol@radpol.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Rura termokurczliwa z klejem bardzo elastyczna RC4K 16/4x25-C czarna RADPOL
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135