Polecane
Cena: |
63,28 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
63,28 |
zł netto |
Cena: |
77,83 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
77,83 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
497 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: PALCZATKA TERMOKURCZLIWA AKB 4
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Całkowita długość po skurczeniu | 250 mm |
| Średnica korpusu po skurczeniu | 60 mm |
| Średnica korpusu przed skurczeniem | 135 mm |
| Średnica wewnętrzna palca po skurczeniu | 26 mm |
| Średnica wewnętrzna palca przed skurczeniem | 64 mm |
| Model | Do przewodów 3 żyłowych |
| Rodzaj | Termokurczliwy |
| Zakres temperatur pracy | -30 - 135 °C |
Pliki do pobrania
tkp3k135606426c1-6068808-en -
m/download/20188614/tkp3k135606426c1-6068808-en.pdf [53.36 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: RADPOL S.A. ul. Batorego 14 77-300 Człuchów radpol@radpol.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: RADPOL S.A. ul. Batorego 14 77-300 Człuchów radpol@radpol.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co PALCZATKA TERMOKURCZLIWA AKB 4
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135