Polecane
Cena: |
72,46 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
72,46 |
zł netto |
Cena: |
89,13 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
89,13 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
8 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Palczatka termokurczliwa czteropalczasta 120-400 mm2 ERKO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Całkowita długość po skurczeniu | 222 mm |
| Średnica korpusu po skurczeniu | 36 mm |
| Średnica korpusu przed skurczeniem | 95 mm |
| Średnica wewnętrzna palca po skurczeniu | 14 mm |
| Średnica wewnętrzna palca przed skurczeniem | 35 mm |
| Model | Do przewodów 4 żyłowych |
| Rodzaj | Termokurczliwy |
| Zakres temperatur pracy | -55 - 110 °C |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: ERKO sp. z o.o. sp. k. ul. ks. Jana Hanowskiego 7 11-042 Jonkowo erko@erko.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: ERKO sp. z o.o. sp. k. ul. ks. Jana Hanowskiego 7 11-042 Jonkowo erko@erko.pl
Produkty z tej samej kategorii co Palczatka termokurczliwa czteropalczasta 120-400 mm2 ERKO
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135