Polecane
Cena: |
12,53 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,53 |
zł netto |
Cena: |
15,41 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,41 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
49 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Łącznik T Cabloplus odejście 130x55 (dla kanałów 130x55 160x55 185x55) czysta biel TKA106210/9 KONTAKT
| Seria | CABLOPLUS |
| Nazwa produktu/Rodzaj | łącznik T |
| Kolor | czysta biel |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Szerokość produktu | 130mm |
| Głębokość produktu | 55mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8426436039292 |
| Waga jedn. | 0.021kg |
| EAN13 opak. | 8426436039292 |
| Wys. opak. zbiorczego | 0cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 0cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 0cm |
| Klasa ETIM | EC001939 Trójnik do kanałów osprzętowych |
| Cechy | do kanałów 130,160,185, wyjście 130x55 |
| Kolor RAL (zbliżony) | RAL 9010 |
| Kształt produktu | symetryczny |
Parametry techniczne: Simon Connect Łącznik T Cabloplus odejście 130x55 (dla kanałów 130x55 160x55 185x55) czysta biel TKA106210/9 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
Pliki do pobrania
6493,TKA106210_9 -
m/download/23627960/6493-tka106210-9.pdf [30.11 kB]
2017_UES0131 -
m/download/23645007/2017-ues0131.pdf [699.59 kB]
potwierdzenie_CABLOPLUS_PVC_M1 -
m/download/23651655/potwierdzenie-cabloplus-pvc-m1.pdf [836.45 kB]
CABLOPLUS PVC I ALU -
m/download/23651656/cabloplus-pvc-i-alu.pdf [784.49 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Connect Łącznik T Cabloplus odejście 130x55 (dla kanałów 130x55 160x55 185x55) czysta biel TKA106210/9 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135