Polecane
Cena: |
120,54 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
118,09 |
zł netto |
Cena: |
148,26 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
145,25 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: tehalit.DB-HB Osłona elastyczna płaska fi=70mm L=1m PA jasnoszary FK17035 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2802868/0/hager_FK17035_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: tehalit.DB-HB Osłona elastyczna płaska fi=70mm L=1m PA jasnoszary FK17035 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP00 |
| Numer RAL | 7035 |
| Odporność udarowa | IK00 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Długość | 1000 mm |
| Gatunek materiału | Inne |
| Kolor | Szary |
| Liczba przegród stałych | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Przekrój użyteczny | 1440 mm² |
| Sposób mocowania | Perforowanie dna |
| Szerokość | 83 mm |
| Wysokość | 20 mm |
Pliki do pobrania
hager_fk17035_karta_katalogowa.pdf [2022-03-23 17:10, 223.94 kB]
PDS_FK17035_3301_pl-PL -
m/download/23347890/pds-fk17035-3301-pl-pl.pdf [74.09 kB]
6LE002452A -
m/download/23347891/6le002452a.pdf [420.79 kB]
rohs_declaration_FK17035_en-GB -
m/download/23347892/rohs-declaration-fk17035-en-gb.pdf [42.20 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_286_TR_2021_V1_0 -
m/download/23347893/hager-deklaracja-ce-286-tr-2021-v1-0.pdf [186.86 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135