Polecane
Cena: |
71,42 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
71,42 |
zł netto |
Cena: |
87,85 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
87,85 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
241 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: tehalit.SL Pusty nośnik urządzeń 20x80 45x45 czarny SL200809039011 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2797505/0/hager_SL200809039011_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: tehalit.SL Pusty nośnik urządzeń 20x80 45x45 czarny SL200809039011 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość kanału przypodłogowego | 20 mm |
| Wysokość kanału przypodłogowego | 80 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Numer RAL | 9011 |
| Odporność udarowa | IK07 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Kierunek montażu | Poziomy |
| Kolor | Czarny |
| Liczba jednostek osprzętu | 1 |
| Materiał | Inne |
| Model antybakteryjny | nie |
| Sposób montażu urządzeń instalacyjnych | Standardowy |
| Wykończenie ozdobne | Brak |
| Wyposażenie | Brak |
| Zakres temperatury pracy | 5 - 60 °C |
Pliki do pobrania
hager_sl200809039011_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 12:45, 229.28 kB]
PDS_SL200809039011_3301_pl-PL -
m/download/23350681/pds-sl200809039011-3301-pl-pl.pdf [73.17 kB]
TEH_MOA_SL_GERAETETRAEGER_LEER_G9491 -
m/download/23350682/teh-moa-sl-geraetetraeger-leer-g9491.pdf [1.06 MB]
rohs_declaration_SL200809039011_en-GB -
m/download/23350683/rohs-declaration-sl200809039011-en-gb.pdf [42.15 kB]
TEH_CE_CERT_SL_EN_06122016 -
m/download/23350684/teh-ce-cert-sl-en-06122016.pdf [21.73 kB]
PEP_HAGE-01348-V01.01-EN -
m/download/23350685/pep-hage-01348-v01-01-en.pdf [383.81 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co tehalit.SL Pusty nośnik urządzeń 20x80 45x45 czarny SL200809039011 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135