Polecane
Cena: |
3,28 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,21 |
zł netto |
Cena: |
4,04 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,95 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
97 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: tehalit.LF Kąt zewnętrzny 20x35mm czarny
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 9011 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK07 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Inne |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Forma odlewana |
| Model antybakteryjny | nie |
| Sposób mocowania | Wypinane |
| System utrzymania sprawności działania E30, E90 w czasie pożaru | nie |
| Szerokość | 35 mm |
| Wysokość | 20 mm |
| Z folią ochronną | nie |
| Zakres kątów | 90 - 90 ° |
| Zakres temperatury pracy | -5 - 60 °C |
Pliki do pobrania
PDS_LFF2003539011_3301_pl-PL -
m/download/23418745/pds-lff2003539011-3301-pl-pl.pdf [80.51 kB]
rohs_declaration_LFF2003539011_en-GB -
m/download/23418746/rohs-declaration-lff2003539011-en-gb.pdf [42.16 kB]
hager_deklaracja_CE_086_CM_2023_v1_0_sig -
m/download/23418747/hager-deklaracja-ce-086-cm-2023-v1-0-sig.pdf [440.32 kB]
PEP_HAGE-00221-V02.01-EN -
m/download/23418748/pep-hage-00221-v02-01-en.pdf [383.26 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co tehalit.LF Kąt zewnętrzny 20x35mm czarny
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135