tehalit.BRS Kąt zewnętrzny 65x210 D stalowy ocynkowany BRS652103DVERZ HAGER
tehalit.BRS Kąt zewnętrzny 65x210 D stalowy ocynkowany BRS652103DVERZ HAGER (BRS652103DVERZ)
Do ulubionych
Opis produktu: tehalit.BRS Kąt zewnętrzny 65x210 D stalowy ocynkowany BRS652103DVERZ HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2801213/0/hager_BRS652103DVERZ_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: tehalit.BRS Kąt zewnętrzny 65x210 D stalowy ocynkowany BRS652103DVERZ HAGER
Parametr Wartość
Zabezpieczenie powierzchni Ocynk galwaniczny
Bezhalogenowe tak
Gatunek materiału Inne
Głębokość 68 mm
Kolor Inne
Liczba pokryw 2
Sposób montażu pokrywy W środku
Symetryczny tak
Szerokość 210 mm
Szerokość pokrywy 1 80 mm
Szerokość pokrywy 2 80 mm
Szerokość pokrywy 3 0 mm
Z folią ochronną tak
Z klamrami kablowymi nie
Z łącznikiem nie
Zakres kątów 90 - 90 °
Zakres temperatury pracy -30 - 90 °C