Polecane
Cena: |
58,69 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
58,69 |
zł netto |
Cena: |
72,19 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
72,19 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
55 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Regulowany kąt wewnętrzny Cabloplus 160x55mm czysta biel TKA1605507/9 KONTAKT
| Seria | CABLOPLUS |
| Nazwa produktu/Rodzaj | regulowany kąt wewnętrzny |
| Kolor | czysta biel |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Szerokość produktu | 160mm |
| Głębokość produktu | 55mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8426436049758 |
| Waga jedn. | 0.275kg |
| EAN13 opak. | 8426436049758 |
| Wys. opak. zbiorczego | 9.5cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 18.6cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 22.6cm |
| Klasa ETIM | EC000867 Narożnik wewnętrzny do kanałów osprzętowych |
| Kolor RAL (zbliżony) | RAL 9010 |
| Model | część dolna z pokrywą |
| Kształt produktu | symetryczny |
| Wym. kanału | 160 × 55mm |
| Liczba pokryw kanału | 1 |
| Kąt | 85°-95° |
Parametry techniczne: Simon Connect Regulowany kąt wewnętrzny Cabloplus 160x55mm czysta biel TKA1605507/9 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Liczba pokryw | 1 |
| Model | Część dolna i pokrywa |
Pliki do pobrania
6497,TKA1605507_9 -
m/download/23627968/6497-tka1605507-9.pdf [30.95 kB]
2017_UES0131 -
m/download/23646544/2017-ues0131.pdf [699.59 kB]
potwierdzenie_CABLOPLUS_PVC_M1 -
m/download/23651577/potwierdzenie-cabloplus-pvc-m1.pdf [836.45 kB]
CABLOPLUS PVC I ALU -
m/download/23651578/cabloplus-pvc-i-alu.pdf [784.49 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Connect Regulowany kąt wewnętrzny Cabloplus 160x55mm czysta biel TKA1605507/9 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135