Polecane
Cena: |
52,33 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
51,29 |
zł netto |
Cena: |
64,36 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
63,09 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
17 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: tehalit.GBD 50131 Kąt płaski, biały
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Numer RAL | 9016 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK07 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Inne |
| Głębokość | 50 mm |
| Kierunek | Wzrastający/opadający |
| Kolor | Biały |
| Liczba pokryw | 0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Forma odlewana |
| Model antybakteryjny | nie |
| Perforacja montażowa w części dolnej | nie |
| Sposób montażu pokrywy | Obejma |
| Symetryczny | tak |
| Szerokość | 130 mm |
| Szerokość pokrywy 1 | 0 mm |
| Szerokość pokrywy 2 | 0 mm |
| Szerokość pokrywy 3 | 0 mm |
| Z folią ochronną | nie |
| Z klamrami kablowymi | nie |
| Z łącznikiem | nie |
| Zakres kątów | 90 - 90 ° |
| Zakres temperatury pracy | -30 - 90 °C |
Pliki do pobrania
PDS_GBD5013159016_3301_pl-PL -
m/download/23389009/pds-gbd5013159016-3301-pl-pl.pdf [57.76 kB]
rohs_declaration_GBD5013159016_en-GB -
m/download/23389010/rohs-declaration-gbd5013159016-en-gb.pdf [42.12 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_101_TR_2022_V1_0 -
m/download/23389011/hager-deklaracja-ce-101-tr-2022-v1-0.pdf [212.52 kB]
PEP_HAGE-01449-V01.01-EN -
m/download/23389012/pep-hage-01449-v01-01-en.pdf [430.54 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co tehalit.GBD 50131 Kąt płaski, biały
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135