Polecane
Cena: |
6,66 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,50 |
zł netto |
Cena: |
8,19 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 M |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
120 M |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: tehalit.LFR Kanał z rolki PVC 15x15mm, biały
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Z zawiasem |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Numer RAL | 9016 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK07 |
| Bezhalogenowe | nie |
| Długość | 20000 mm |
| Dostarczany w rolkach | tak |
| Gatunek materiału | Polichlorek winylu (PVC) |
| Kolor | Biały |
| Liczba przegród ruchomych | 0 |
| Liczba przegród stałych | 0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model antybakteryjny | nie |
| Przekrój użyteczny | 256 mm² |
| Przetłoczenia | nie |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Perforowanie dna |
| System utrzymania sprawności działania E30, E90 w czasie pożaru | nie |
| Szerokość | 15 mm |
| Wykonanie pokrywy | Z zawiasem |
| Wysokość | 15 mm |
| Z folią ochronną | nie |
| Z klamrami kablowymi | tak |
| Z łącznikiem | nie |
| Zakres temperatury pracy | -5 - 60 °C |
Pliki do pobrania
PDS_LFR1501509016A_3301_pl-PL -
m/download/23424534/pds-lfr1501509016a-3301-pl-pl.pdf [84.04 kB]
rohs_declaration_LFR1501509016A_en-GB -
m/download/23424535/rohs-declaration-lfr1501509016a-en-gb.pdf [42.18 kB]
hager_deklaracja_CE_396_CM_2024_v1_0_sig -
m/download/23424536/hager-deklaracja-ce-396-cm-2024-v1-0-sig.pdf [311.99 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co tehalit.LFR Kanał z rolki PVC 15x15mm, biały
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135