tehalit.LF Kanał elektroinstalacyjny PVC 60x110mm biały LF6011009016 HAGER
tehalit.LF Kanał elektroinstalacyjny PVC 60x110mm biały LF6011009016 HAGER (LF6011009016)
  • Producent: HAGER ELECTRO
  • Numer katalogowy: LF6011009016
  • Kod kreskowy EAN: 4012740012416
  • Indeks/kod produktu: 1785026
  • Jednostka miary: m
  • Kategoria: Kanał instalacyjny
Nasz stan magazynowy
272 M
24h
Stan magazynowy producenta
999 M
14 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: tehalit.LF Kanał elektroinstalacyjny PVC 60x110mm biały LF6011009016 HAGER
Podana cena jest za 1mb, długość kanału 2mb.
Sprzedaż wyłącznie całych kanałów ( wielokrotność 2mb ).
Parametry techniczne: tehalit.LF Kanał elektroinstalacyjny PVC 60x110mm biały LF6011009016 HAGER
Parametr Wartość
Wykonanie/rodzaj pokrywy Luźne
Stopień ochrony (IP) IP30
Numer RAL 9016
Zabezpieczenie powierzchni Stan surowy
Odporność udarowa IK07
Bezhalogenowe nie
Długość 2000 mm
Dostarczany w rolkach nie
Gatunek materiału Polichlorek winylu (PVC)
Kolor Biały
Liczba przegród ruchomych 3
Liczba przegród stałych 0
Materiał Tworzywo sztuczne
Model antybakteryjny nie
Przekrój użyteczny 5460 mm²
Przetłoczenia nie
Przezroczysty nie
Sposób mocowania Perforowanie dna
System utrzymania sprawności działania E30, E90 w czasie pożaru nie
Szerokość 110 mm
Wykonanie pokrywy Luźne
Wysokość 60 mm
Z folią ochronną nie
Z klamrami kablowymi tak
Z łącznikiem tak
Zakres temperatury pracy -5 - 60 °C
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co tehalit.LF Kanał elektroinstalacyjny PVC 60x110mm biały LF6011009016 HAGER