Polecane
Cena: |
1020,11 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 020,11 |
zł netto |
Cena: |
1254,74 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 254,74 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Kąt Płaski Z Pokrywą 75x100 637813 LEGRAND
DLPC korytka kablowe PCW- Wysokość 75 mmAkcesoriaKąt płaski 90° z pokrywą- Szerokość: 100 mm- Wysokość: 75 mm
Parametry techniczne: Kąt Płaski Z Pokrywą 75x100 637813 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Nadaje się do korytka kablowego o szerokości | 100 mm |
| Nadaje się do korytka kablowego o wysokości | 75 mm |
| Promień wewnętrzny | 150 mm |
| Wysokość korytka kablowego | 75 mm |
| Numer RAL | 7030 |
| Gatunek materiału | Polichlorek winylu (PVC) |
| Kąt | 90° |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Zintegrowany łącznik |
| Model szerokorozpiętościowy | nie |
| Perforacja boczna | nie |
| Perforacja montażowa w części dolnej | nie |
| Rodzaj budowy | Łuk sztywny |
| Stal nierdzewna, wytrawiona | nie |
| System utrzymania sprawności działania E30, E90 w czasie pożaru | nie |
| Szerokość korytka kablowego | 100 mm |
| Układ otworów montażowych NATO | nie |
| Z pokrywą | tak |
| Zakres temperatury pracy | -5 - 60 °C |
| Zmiana kierunku | Poziomy |
Pliki do pobrania
F01429EN-06 -
m/download/22626957/f01429en-06.pdf [2.14 MB]
LGFAEKLDTE -
m/download/22626958/lgfaekldte.pdf [2.20 MB]
LGTGXWTTCO -
m/download/22626959/lgtgxwttco.pdf [7.74 MB]
LGYWBVCQIQ -
m/download/22626960/lgywbvcqiq.pdf [374.14 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Kąt Płaski Z Pokrywą 75x100 637813 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135