Polecane
Cena: |
51,97 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
49,02 |
zł netto |
Cena: |
63,92 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
60,29 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
8 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Wspornik Ofiblok magnetyczny (wymagane dwie sztuki) KSF6 KONTAKT
| Seria | OFIBLOK |
| Nazwa produktu/Rodzaj | wspornik |
| Uwagi | Wymagane 2 sztuki. |
| Rodzaj materiału | stal |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 2 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8426436049482 |
| Waga jedn. | 0.13kg |
| EAN13 opak. | 8426436049482 |
| Wys. opak. zbiorczego | 7.2cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 7.2cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 10.5cm |
| Klasa ETIM | EC000482 Element montażowy do wsporników/szyn profilowanych |
| Sposób montażu | magnetyczny |
| Model | Inne |
Parametry techniczne: Simon Connect Wspornik Ofiblok magnetyczny (wymagane dwie sztuki) KSF6 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model | Inne |
Pliki do pobrania
6288,KSF6 -
m/download/23627626/6288-ksf6.pdf [36.37 kB]
2017_UES0090 -
m/download/23646569/2017-ues0090.pdf [139.55 kB]
Simon_Connect_katalog_2024_OFIBLOK COMPACT -
m/download/23651436/simon-connect-katalog-2024-ofiblok-compact.pdf [286.29 kB]
OFIBLOK PLUS -
m/download/23651437/ofiblok-plus.pdf [1.38 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Connect Wspornik Ofiblok magnetyczny (wymagane dwie sztuki) KSF6 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135