Polecane
Cena: |
6,05 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,05 |
zł netto |
Cena: |
7,44 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,44 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 OPK |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: FLOP-16 Uchwyt kablowy okrągły O 16 mm (100szt) OPATÓWEK
Parametry techniczne: FLOP-16 Uchwyt kablowy okrągły O 16 mm (100szt) OPATÓWEK
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość gwoździa | 34 mm |
| Głębokość mocowania | 14.5 mm |
| Średnica gwoździa | 2.5 mm |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Do średnicy | 16 - 16 mm |
| Gwóźdź ze stali hartowanej | tak |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model podwójny | nie |
| Sposób mocowania | Gwóźdź |
| Szerokość otworu | 16 mm |
| Wysokość otworu | 16 mm |
| Z gwoździem | tak |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
Produkty z tej samej kategorii co FLOP-16 Uchwyt kablowy okrągły O 16 mm (100szt) OPATÓWEK
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135