Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 42,93 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 76,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 113,39 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 88,86 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 20,66 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 53,50 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 144,83 zł brutto
Do koszykaCena: |
6,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,27 |
zł netto |
Cena: |
8,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,71 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 opk |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Uchwyt kablowy FLOP fi8 czarny paczka 100szt H.7007C PAWBOL
Uchwyty kablowe z wbitym gwoździem do kabli o przekroju okrągłym i płaskim, to prosty i szybki montaż przewodów do ścian budynków
Parametry techniczne: Uchwyt kablowy FLOP fi8 czarny paczka 100szt H.7007C PAWBOL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość gwoździa | 20 mm |
| Długość śruby | 0 mm |
| Głębokość mocowania | 0 mm |
| Średnica gwoździa | 2 mm |
| Średnica śruby | 0 mm |
| Zabezpieczenie powierzchni | Inne |
| Blokada rury | nie |
| Do średnicy | 2 - 2 mm |
| Gatunek materiału | Inne |
| Gwóźdź ze stali hartowanej | tak |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model podwójny | nie |
| Model/kształt/forma | Okrągły |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Gwóźdź |
| System przykręcania | Inne |
| Szerokość otworu | 2 mm |
| Wysokość otworu | 7 mm |
| Z gwoździem | tak |
| Ze śrubą | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
Produkty z tej samej kategorii co Uchwyt kablowy FLOP fi8 czarny paczka 100szt H.7007C PAWBOL
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
473brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
557 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3060brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
300 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
160brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
157 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
138brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
323 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
294brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
500 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
389brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
199 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
530brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
186 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
207brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
209 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
221brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
378 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
854brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
308 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
138brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
334 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Uchwyt kablowy FLOP fi8 czarny paczka 100szt H.7007C PAWBOL kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1265brutto |
|
0 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2595brutto |
|
31 OPK |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2456brutto |
|
13 SZT |
24h |
|
34 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
909brutto |
|
20 SZT |
24h |
|
200 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135