Polecane
Cena: |
2,72 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,72 |
zł netto |
Cena: |
3,35 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,35 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: SKINDICHT_D-M__20_X_1,5_000
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Niklowanie |
| Bezhalogenowe | nie |
| Długość gwintu | 7.5 mm |
| Gatunek materiału | Mosiądz |
| Materiał | Metal |
| Nominalny rozmiar gwintu metrycznego/PG | 20 |
| Odporność na uderzenia | nie |
| Rodzaj gwintu | Metryczny |
| Skok gwintu | 1.5 mm |
| Średnica wewnętrzna | 15 mm |
| Wzmocniony włóknem szklanym | nie |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135