Polecane
Cena: |
3603,84 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3 532,77 |
zł netto |
Cena: |
4432,72 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4 345,31 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
5 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: MCCB Wyłącznik mocy h3+ P630 Energy 3x400A 110kA
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zakres nastawczy wyzwalacza zwarciowego zwłocznego | 218.4 - 4000 A |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu przy 400 V, 50 Hz | 110 kA |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa lcu przy 400 V, 50 Hz | 110 kA |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Budowa urządzenia | Urządzenie mocowane na stałe |
| Do montażu na szynie TH | nie |
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba styków pomocniczych przełącznych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych rozwiernych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych zwiernych | 0 |
| Opcjonalny montaż na szynie DIN TH | nie |
| Opcjonalny napęd silnikowy | tak |
| Rodzaj elementu wykonawczego | Przełącznik |
| Rodzaj podłączenia styków głównych | Połączenie śrubowe |
| Straty mocy | 57.8 W |
| Umiejscowienie przyłączy obwodów głównych | Strona przednia |
| W komplecie z zabezpieczeniem | tak |
| Wbudowany napęd silnikowy | nie |
| Zakres napięcia znamionowego | 220 - 690 V |
| Ze wskaźnikiem wyłączenia | tak |
| Ze zintegrowanym wyzwalaczem podnapięciowym | nie |
| Zintegrowane zabezpieczenie przed zwarciem doziemnym | nie |
| Znamionowy prąd ciągły Iu | 400 A |
Pliki do pobrania
PDS_HPW400NR_3301_pl-PL -
m/download/23409041/pds-hpw400nr-3301-pl-pl.pdf [135.02 kB]
ID1_TRIP_UNIT_ENERGY_P630_6LE005585AB -
m/download/23409042/id1-trip-unit-energy-p630-6le005585ab.pdf [2.77 MB]
rohs_declaration_HPW400NR_en-GB -
m/download/23409043/rohs-declaration-hpw400nr-en-gb.pdf [42.18 kB]
hager_deklaracja_CE_250_PR_2024_v1_0_sig -
m/download/23409044/hager-deklaracja-ce-250-pr-2024-v1-0-sig.pdf [343.22 kB]
PEP_HAGE-00881-V01.02-EN -
m/download/23409045/pep-hage-00881-v01-02-en.pdf [426.11 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co MCCB Wyłącznik mocy h3+ P630 Energy 3x400A 110kA
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135