Polecane
Cena: |
1452,40 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 452,32 |
zł netto |
Cena: |
1786,45 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 786,35 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: MCCB Wyłącznik mocy h3+ P160 3P 100A 40kA LSI HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zakres nastawczy wyzwalacza zwarciowego zwłocznego | 54.6 - 1000 A |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu przy 400 V, 50 Hz | 40 kA |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa lcu przy 400 V, 50 Hz | 40 kA |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Budowa urządzenia | Urządzenie mocowane na stałe |
| Do montażu na szynie TH | nie |
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba styków pomocniczych przełącznych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych rozwiernych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych zwiernych | 0 |
| Opcjonalny montaż na szynie DIN TH | tak |
| Opcjonalny napęd silnikowy | nie |
| Rodzaj elementu wykonawczego | Przełącznik |
| Rodzaj podłączenia styków głównych | Połączenie śrubowe |
| Straty mocy | 10.5 W |
| Umiejscowienie przyłączy obwodów głównych | Strona przednia |
| W komplecie z zabezpieczeniem | tak |
| Wbudowany napęd silnikowy | nie |
| Zakres napięcia znamionowego | 220 - 690 V |
| Ze wskaźnikiem wyłączenia | tak |
| Ze zintegrowanym wyzwalaczem podnapięciowym | nie |
| Zintegrowane zabezpieczenie przed zwarciem doziemnym | nie |
| Znamionowy prąd ciągły Iu | 100 A |
Pliki do pobrania
PDS_HNS100JC_3301_pl-PL -
m/download/23409915/pds-hns100jc-3301-pl-pl.pdf [133.95 kB]
ID1_P160_H3_PLUS_6LE001625AF_CO_WEB -
m/download/23409916/id1-p160-h3-plus-6le001625af-co-web.pdf [7.44 MB]
ID1_TRIP_UNIT_LSI_6LE003038AA -
m/download/23409917/id1-trip-unit-lsi-6le003038aa.pdf [2.86 MB]
rohs_declaration_HNS100JC_en-GB -
m/download/23409918/rohs-declaration-hns100jc-en-gb.pdf [42.27 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_252_MS_2020_V1_0 -
m/download/23409919/hager-deklaracja-ce-252-ms-2020-v1-0.pdf [211.20 kB]
PEP_HAGE-01372-V01.01-EN -
m/download/23409920/pep-hage-01372-v01-01-en.pdf [6.45 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co MCCB Wyłącznik mocy h3+ P160 3P 100A 40kA LSI HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135