Polecane
Cena: |
124,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
122,00 |
zł netto |
Cena: |
153,14 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
150,06 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Styk sygnalizacyjny do wyłącznika silnikowego 3,5A 2Z MZ527N HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/3066548/0/hager_MZ527N_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Styk sygnalizacyjny do wyłącznika silnikowego 3,5A 2Z MZ527N HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do maks. prądu styków głównych | 25 A |
| Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-15, 230 V | 3.5 A |
| Do maks. liczby styków głównych (ogółem) | 3 |
| Do montażu z | Inne |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków sygnalizacji błędu | 2 |
| Liczba styków zwiernych | 2 |
| Montowane fabrycznie | nie |
| Napięcie znamionowe | 500 V |
| Oprawka | Brak |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj wyposażenia dodatkowego | Styk pomocniczy / styk sygnalizacji zakłócenia |
| Sposób montażu | Montaż boczny |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 0.5 |
| Z samotestem prądu różnicowego | nie |
| Znamionowy prąd załączania | 1 A |
Pliki do pobrania
hager_mz527n_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 10:28, 238.95 kB]
PDS_MZ527N_3301_pl-PL -
m/download/23391638/pds-mz527n-3301-pl-pl.pdf [158.93 kB]
6LE007957A_EVXXXX_CONTACTORS-MOTOR-PROTECTIVE-SWITCHES_EN -
m/download/23391639/6le007957a-evxxxx-contactors-motor-protective-switches-en.pdf [4.12 MB]
25PL025_Instrukcja techniczna - Podstawy zabezpieczeń w -
m/download/23391643/25pl025-instrukcja-techniczna-podstawy-zabezpieczen-w.pdf [8.38 MB]
rohs_declaration_MZ527N_en-GB -
m/download/23391641/rohs-declaration-mz527n-en-gb.pdf [42.17 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_115_MS_2023_V1_0 -
m/download/23391642/hager-deklaracja-ce-115-ms-2023-v1-0.pdf [193.65 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Styk sygnalizacyjny do wyłącznika silnikowego 3,5A 2Z MZ527N HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135