Polecane
Cena: |
56,89 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
56,89 |
zł netto |
Cena: |
69,97 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
69,97 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
36 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
198 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Styk pomocniczy 1Z 1R montaż boczny POLO MZ201 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2791412/0/hager_MZ201_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Styk pomocniczy 1Z 1R montaż boczny POLO MZ201 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do maks. prądu styków głównych | 6 A |
| Do maks. liczby styków głównych (ogółem) | 4 |
| Do montażu z | Wyłącznik różnicowoprądowy z członem nadprądowym / wyłącznik nadprądowy |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 1 |
| Liczba styków sygnalizacji błędu | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 1 |
| Model | Montaż od góry |
| Montowane fabrycznie | nie |
| Napięcie znamionowe | 415 V |
| Oprawka | Brak |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj wyposażenia dodatkowego | Styk pomocniczy |
| Sposób montażu | Montaż boczny |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 0.5 |
| Z samotestem prądu różnicowego | nie |
| Znamionowy prąd załączania | 6 A |
Pliki do pobrania
hager_mz201_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 10:24, 242.00 kB]
PDS_MZ201_3301_pl-PL -
m/download/23414415/pds-mz201-3301-pl-pl.pdf [183.16 kB]
rohs_declaration_MZ201_en-GB -
m/download/23414417/rohs-declaration-mz201-en-gb.pdf [42.08 kB]
DECLARATION_22_3298_04_22 -
m/download/23414418/declaration-22-3298-04-22.pdf [223.50 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Styk pomocniczy 1Z 1R montaż boczny POLO MZ201 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135