OT630E01P Rozłącznik OT
OT630E01P Rozłącznik OT (1SCA111680R1001)
  • Producent: ABB SP. Z O.O.
  • Numer katalogowy: 1SCA111680R1001
  • Kod kreskowy EAN: 6417019447957
  • Indeks/kod produktu: 1178599
  • Jednostka miary: szt
  • Kategoria: Rozłącznik mocy
Do ulubionych
Parametry techniczne: OT630E01P Rozłącznik OT
Parametr Wartość
Stopień ochrony (IP) strony czołowej IP00
Zdolność łączeniowa przy 400 V 355 kW
Znamionowa moc pracy dla AC-23, 400 V 355 kW
Znamionowy prąd ciągły dla AC-21, 400 V 630 A
Znamionowy wytrzymywany prąd krótkotrwały Icw 20 kA
Budowa urządzenia Kompletne urządzenie w obudowie
Do instalacji w tablicach rozdzielczych tak
Do montażu czołowego centralnie nie
Do montażu tablicowego 4-otworowego nie
Głębokość 140 mm
Jako przełącznik nawrotny nie
Jako rozłącznik bezpieczeństwa nie
Jako rozłącznik główny tak
Jako rozłącznik remontowy tak
Jako wyłącznik awaryjny nie
Kolor elementu sterowniczego Czarny
Liczba biegunów 1
Liczba łączników 1
Liczba styków pomocniczych przełącznych 0
Liczba styków pomocniczych rozwiernych 0
Liczba styków pomocniczych zwiernych 0
Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue AC 1000 V
Opcjonalny napęd silnikowy nie
Opcjonalny wyzwalacz napięciowy nie
Rodzaj elementu wykonawczego Długa rączka obrotowa
Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie bolcowe
Stopień ochrony (IP) części czołowej IP00
Stopień ochrony (NEMA) Inne
Szerokość 136 mm
Wbudowany napęd silnikowy nie
Wysokość 250 mm
Z mechanizmem ryglującym nie
Znamionowe napięcie pracy 1000 - 1000 V
Znamionowy prąd ciągły dla AC-23, 400 V 630 A
Znamionowy prąd ciągły Iu 630 A