OTM800E4CM230C przełącznik 4-bieg. z napędem silnikowym 230V
OTM800E4CM230C przełącznik 4-bieg. z napędem silnikowym 230V (1SCA022872R8340)
  • Producent: ABB SP. Z O.O.
  • Numer katalogowy: 1SCA022872R8340
  • Kod kreskowy EAN: 6417019339344
  • Indeks/kod produktu: 784243
Do ulubionych
Parametry techniczne: OTM800E4CM230C przełącznik 4-bieg. z napędem silnikowym 230V
Parametr Wartość
Stopień ochrony (IP) strony czołowej IP20
Zdolność łączeniowa przy 400 V 450 kW
Znamionowa moc pracy dla AC-23, 400 V 450 kW
Znamionowy prąd ciągły dla AC-21, 400 V 800 A
Znamionowy wytrzymywany prąd krótkotrwały Icw 20 kA
Budowa urządzenia Wykonanie wtykowe
Do instalacji w tablicach rozdzielczych tak
Do montażu czołowego centralnie nie
Do montażu na płycie nie
Do montażu pośredniego nie
Do montażu tablicowego 4-otworowego tak
Głębokość 299 mm
Jako rozłącznik główny tak
Jako rozłącznik remontowy tak
Jako wyłącznik awaryjny nie
Kolor elementu sterowniczego Czarny
Liczba biegunów 4
Liczba styków pomocniczych zwiernych 0
Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue AC 1000 V
Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie śrubowe
Stopień ochrony (IP) części czołowej IP20
Stopień ochrony (NEMA) 1
Szerokość 476 mm
Wbudowany napęd silnikowy tak
Wysokość 250 mm
Z mechanizmem ryglującym tak
Znamionowe napięcie pracy 1000 - 1000 V
Znamionowy prąd ciągły dla AC-23, 400 V 800 A
Produkty z tej samej kategorii co OTM800E4CM230C przełącznik 4-bieg. z napędem silnikowym 230V