OTR63A4B Rozłączniki w obudowach OTP
OTR63A4B Rozłączniki w obudowach OTP (1SCA022745R8080)
  • Producent: ABB SP. Z O.O.
  • Numer katalogowy: 1SCA022745R8080
  • Kod kreskowy EAN: 6417019242019
  • Indeks/kod produktu: 1176963
Do ulubionych
Parametry techniczne: OTR63A4B Rozłączniki w obudowach OTP
Parametr Wartość
Stopień ochrony (IP) strony czołowej IP65
Zdolność łączeniowa przy 400 V 30 kW
Znamionowa moc pracy dla AC-23, 400 V 30 kW
Znamionowy prąd ciągły dla AC-21, 400 V 63 A
Znamionowy wytrzymywany prąd krótkotrwały Icw 2.5 kA
Do montażu tablicowego 4-otworowego nie
Głębokość 100 mm
Jako przełącznik nawrotny nie
Jako rozłącznik bezpieczeństwa tak
Jako wyłącznik awaryjny nie
Kolor elementu sterowniczego Czerwony
Liczba biegunów 4
Liczba styków pomocniczych rozwiernych 0
Liczba styków pomocniczych zwiernych 1
Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue AC 750 V
Opcjonalny napęd silnikowy nie
Opcjonalny wyzwalacz napięciowy nie
Rodzaj elementu wykonawczego Pokrętło
Stopień ochrony (IP) części czołowej IP65
Stopień ochrony (NEMA) Inne
Szerokość 150 mm
Wbudowany napęd silnikowy nie
Wysokość 200 mm
Z mechanizmem ryglującym tak
Znamionowe napięcie pracy 750 - 750 V
Znamionowy prąd ciągły dla AC-23, 400 V 63 A
Znamionowy prąd ciągły Iu 115 A