Polecane
Cena: |
334,82 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
334,82 |
zł netto |
Cena: |
411,83 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
411,83 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: N1-63 Rozłącznik mocy 3P 63A BG1 259143 EATON
Rozłączniki N.. -..mają cechy odłączników do uziemionych sieci IT. Akcesoria takie jak np. zestawu połączeniowe, zaciski i uchwyty obrotowe sprzęgła drzwi pozwalają na indywidualny montaż w różnych systemach rozdzielaczy. Łączniki pomocnicze, wyzwalacze napięcia i napędy zdalne umożliwiają sygnalizowanie i automatyzację. Wskazówki: cechy wyłączników głównych w tym wymuszenie zgodnie z normą IEC/EN 60204 i VDE 0113. Cechy odłączania zgodnie z normą IEC/EN 60947-3 i VDE 0660. Zabezpieczenie przed dotknięciem zgodnie z VDE 0160 część 100.
Parametry techniczne: N1-63 Rozłącznik mocy 3P 63A BG1 259143 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) strony czołowej | IP20 |
| Z okablowaniem fabrycznym | nie |
| Zdolność łączeniowa przy 400 V | 0 kW |
| Znamionowa moc pracy dla AC-23, 400 V | 30 kW |
| Znamionowy prąd ciągły dla AC-21, 400 V | 0 A |
| Znamionowy wytrzymywany prąd krótkotrwały Icw | 2 kA |
| Budowa urządzenia | Urządzenie mocowane na stałe |
| Do instalacji w tablicach rozdzielczych | tak |
| Do montażu czołowego centralnie | nie |
| Do montażu na płycie | tak |
| Do montażu pośredniego | tak |
| Do montażu tablicowego 4-otworowego | nie |
| Głębokość | 88 mm |
| Jako przełącznik nawrotny | nie |
| Jako rozłącznik bezpieczeństwa | nie |
| Jako rozłącznik główny | tak |
| Jako rozłącznik remontowy | tak |
| Jako wyłącznik awaryjny | tak |
| Kolor elementu sterowniczego | Czarny |
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba łączników | 1 |
| Liczba styków pomocniczych przełącznych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych rozwiernych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych zwiernych | 0 |
| Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue AC | 690 V |
| Opcjonalny napęd silnikowy | nie |
| Opcjonalny wyzwalacz napięciowy | tak |
| Rodzaj elementu wykonawczego | Dźwignia |
| Rodzaj podłączenia styków głównych | Zacisk ramowy |
| Stopień ochrony (IP) części czołowej | IP20 |
| Stopień ochrony (NEMA) | Inne |
| Szerokość | 90 mm |
| Wbudowany napęd silnikowy | nie |
| Wysokość | 145 mm |
| Z mechanizmem ryglującym | tak |
| Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V | 0 kW |
| Znamionowe napięcie pracy | 690 - 690 V |
| Znamionowy prąd ciągły dla AC-23, 400 V | 0 A |
| Znamionowy prąd ciągły Iu | 63 A |
| Znamionowy warunkowy prąd zwarciowy Iq | 0 kA |
Pliki do pobrania
1230PIC-752 -
m/download/23025553/1230pic-752 [52.05 kB]
1230PIC-752 -
m/download/23025554/1230pic-752 [244.59 kB]
03_N1 -
m/download/20530278/03-n1.pdf [212.39 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co N1-63 Rozłącznik mocy 3P 63A BG1 259143 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135