Parametry techniczne: Tmax MOE-E T6 220-250VAC/DC napęd silnikowy
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rodzaj napędu | Napęd silnikowy |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC/DC |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 220 - 250 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz | 220 - 250 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 220 - 250 V |