Polecane
Cena: |
681,79 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
677,69 |
zł netto |
Cena: |
838,60 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
833,56 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Wyłącznik silnikowy 3P 15kW 32A (EVK) GV3L32 SCHNEIDER
Wyłącznik silnikowy TeSys GV, 3-biegunowy (3P), 32A/690V, do zastosowań z silnikami trójfazowymi 15kW@400V. Zapewnia ochronę magnetyczną z poziomem wyzwalania 14xIn, wysoką zdolnością wyłączania Icu 100kA@400V. Podłączenie za pomocą zacisków śrubowych Everlink BTR. Sterowanie start-stop za pomocą pokrętła, gwarantowane na 50 000 cykli AC-3. Aby zapewnić pełną ochronę silnika, wyłącznik należy zastosować w połączeniu z przekaźnikiem termicznym LRD332 (do zamówienia osobno). Posiada certyfikat wielu standardów (IEC, CCC, EAC, Marine), zgodność z Green Premium (RoHS/REACH). Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Parametry techniczne: Wyłącznik silnikowy 3P 15kW 32A (EVK) GV3L32 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zakres nastawy wyzwalacza zwarciowego | 448 - 448 A |
| Znamionowa moc pracy dla AC-3, 230 V | 7.5 kW |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu przy 400 V, AC | 100 kA |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Budowa urządzenia | Kompletne urządzenie w obudowie |
| Czułość na zanik fazy | tak |
| Głębokość | 136 mm |
| Liczba biegunów | 3 |
| Rodzaj elementu wykonawczego | Pokrętło |
| Rodzaj podłączenia styków głównych | Połączenie śrubowe |
| Sposób wyzwalania | Magnetyczny |
| Szerokość | 55 mm |
| Wysokość | 132 mm |
| Z zabezpieczeniem termicznym | nie |
| Ze zintegrowanym stykiem pomocniczym | nie |
| Ze zintegrowanym wyzwalaczem podnapięciowym | nie |
| Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V | 15 kW |
| Znamionowe napięcie pracy | 690 - 690 V |
| Znamionowy prąd ciągły Iu | 32 A |
Pliki do pobrania
GV3L32_document -
m/download/17940208/gv3l32-document.pdf [92.50 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21999073/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
EU_DoC_GV3L_SC16041105E -
m/download/17837608/eu-doc-gv3l-sc16041105e.pdf [482.58 kB]
ENVPEP060901EN_V5 -
m/download/17837606/envpep060901en-v5.pdf [616.96 kB]
ENVEOLI060901EN_V5 -
m/download/17837607/enveoli060901en-v5.pdf [536.94 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Wyłącznik silnikowy 3P 15kW 32A (EVK) GV3L32 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135