Wyłącznik silnikowy PKZM0-16-EA 3P 7,5kW 10-16A -16-EA 189905 EATON
Wyłącznik silnikowy PKZM0-16-EA 3P 7,5kW 10-16A -16-EA 189905 EATON (189905)
Nasz stan magazynowy
17 SZT
24h
Porównaj
Do ulubionych
Parametry techniczne: Wyłącznik silnikowy PKZM0-16-EA 3P 7,5kW 10-16A -16-EA 189905 EATON
Parametr Wartość
Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego 10 - 16 A
Zakres nastawy wyzwalacza zwarciowego 248 - 248 A
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 230 V 4 kW
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu przy 400 V, AC 50 kA
Stopień ochrony (IP) IP20
Budowa urządzenia Urządzenie mocowane na stałe
Czułość na zanik fazy tak
Głębokość 76 mm
Liczba biegunów 3
Rodzaj elementu wykonawczego Pokrętło
Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie śrubowe
Sposób wyzwalania Termomagnetyczny
Straty mocy 6.43 W
Szerokość 45 mm
Wysokość 93 mm
Z zabezpieczeniem termicznym nie
Ze zintegrowanym stykiem pomocniczym nie
Ze zintegrowanym wyzwalaczem podnapięciowym nie
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 7.5 kW
Znamionowe napięcie pracy 690 - 690 V
Znamionowy prąd ciągły Iu 16 A
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Wyłącznik silnikowy PKZM0-16-EA 3P 7,5kW 10-16A -16-EA 189905 EATON