Polecane
Cena: |
110,33 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
110,33 |
zł netto |
Cena: |
135,71 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
135,71 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
7 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Wyłącznik Silnikowy 3P 0,55Kw 1-1,6A M 250 1,6 606805 LEGRAND
Wyłączniki silnikowe M 250Z wyzwalaczami termicznymi i elektromagnetycznymi M 250 1,6- Zakres prądowy wyzwalaczy termicznych: 1 - 1,6 A- Prąd zadziałania wyzwalaczy elektromagnetycznych (+/- 20%): 22,4 A- Szerokość w modułach 17,5: 2,5
Parametry techniczne: Wyłącznik Silnikowy 3P 0,55Kw 1-1,6A M 250 1,6 606805 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość [mm] | 45 mm |
| Wysokość [mm] | 89 mm |
| Głębokość [mm] | 72.5 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP3X |
| Budowa urządzenia | Kompletne urządzenie w obudowie |
| Czułość na zanik fazy | Nie |
| Liczba biegunów | 3 |
| Model | Klamra mocująca |
| Rodzaj elementu wykonawczego | Dźwignia |
| Rodzaj podłączenia styków głównych | Połączenie śrubowe |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Zacisk |
| Sposób wyzwalania | Termomagnetyczny |
| Waga pojedynczej sztuki w g | 270,5 |
| Z zabezpieczeniem termicznym | Tak |
| Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego [A] | 1.0 A |
| Zakres nastawy wyzwalacza zwarciowego [A] | 18 A |
| Ze zintegrowanym stykiem pomocniczym | Nie |
| Ze zintegrowanym wyzwalaczem podnapięciowym | Nie |
| Znamionowa moc pracy dla AC-3, 230 V [kW] | 4.5 kW |
| Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V [kW] | 7.5 kW |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu przy 400 V, AC [kA] | 6 kA |
| Znamionowe napięcie pracy [V] | 230 V |
| Znamionowy prąd ciągły Iu [A] | 1.6 A |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Wyłącznik Silnikowy 3P 0,55Kw 1-1,6A M 250 1,6 606805 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135