Polecane
Cena: |
1124,08 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 124,08 |
zł netto |
Cena: |
1382,62 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 382,62 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Compact NSX wyłącznik NSX160F Mic2.2M 150A 3P LV430985 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego | 74 - 180 A |
| Zakres nastawy wyzwalacza zwarciowego | 2250 - 2250 A |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu przy 400 V, AC | 36 kA |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Budowa urządzenia | Urządzenie mocowane na stałe |
| Czułość na zanik fazy | tak |
| Głębokość | 86 mm |
| Liczba biegunów | 3 |
| Rodzaj elementu wykonawczego | Inne |
| Rodzaj podłączenia styków głównych | Połączenie śrubowe |
| Sposób wyzwalania | Elektroniczny |
| Szerokość | 105 mm |
| Wysokość | 161 mm |
| Z zabezpieczeniem termicznym | tak |
| Ze zintegrowanym stykiem pomocniczym | nie |
| Ze zintegrowanym wyzwalaczem podnapięciowym | nie |
| Znamionowe napięcie pracy | 690 - 690 V |
| Znamionowy prąd ciągły Iu | 150 A |
Pliki do pobrania
LV430985_document -
m/download/17930827/lv430985-document.pdf [125.75 kB]
ENVPEP120606EN -
m/download/17834509/envpep120606en.pdf [425.12 kB]
ENVEOLI120604EN -
m/download/17834510/enveoli120604en.pdf [582.68 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Compact NSX wyłącznik NSX160F Mic2.2M 150A 3P LV430985 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135