Stycznik powietrzny CEM65.00-230V-50/60Hz 004649103 ETI
Stycznik powietrzny CEM65.00-230V-50/60Hz 004649103 ETI (004649103)
  • Producent: ETI-POLAM
  • Numer katalogowy: 004649103
  • Kod kreskowy EAN: 7890355108727
  • Indeks/kod produktu: 127985
  • Jednostka miary: szt
  • Kategoria: Stycznik AC
10 dni
Stan magazynowy producenta
109 SZT
10 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Stycznik powietrzny CEM65.00-230V-50/60Hz 004649103 ETI
Parametry techniczne: Stycznik powietrzny CEM65.00-230V-50/60Hz 004649103 ETI
Parametr Wartość
Liczba styków głównych zwiernych 3
Liczba styków pomocniczych rozwiernych 0
Liczba styków pomocniczych zwiernych 0
Rodzaj napięcia sterowania AC
Rodzaj podłączenia styków głównych Zacisk ramowy
Wersja modułowa nie
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 30 kW
Znamionowa moc pracy dla AC-4, 400 V 15 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 230 - 230 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 230 - 230 V
Znamionowy prąd pracy dla AC-4, 400 V 30 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 110 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 65 A