Polecane
Cena: |
7,02 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,02 |
zł netto |
Cena: |
8,64 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,64 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
19 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: NH FUSE 40A 500V GG/GL SIZE 000 Wkładka NH000 40A 500V GL/GG podwójny wskaźnik 40NHG000B EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kategoria użytkowania zgodnie z normą IEC 60269 | gG |
| Charakterystyka | gG (ochrona okablowania/urządzeń) |
| Metalowe izolowane zaczepy (IMGL) | nie |
| Napięcie znamionowe | 500 V |
| Napięcie znamionowe AC | 500 V |
| Prąd znamionowy | 40 A |
| Rodzaj budowy bezpiecznika zgodnie z IEC 60269 | NH000 |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj wskaźnika zadziałania | Wskaźnik kombinowany (podwójny) |
| Rozmiar | NH000 |
| Znamionowa zdolność łączeniowa | 120 kA |
Pliki do pobrania
01_00004044 -
m/download/20590780/01-00004044.pdf [493.04 kB]
01_00003484 -
m/download/20590779/01-00003484.pdf [350.31 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co NH FUSE 40A 500V GG/GL SIZE 000 Wkładka NH000 40A 500V GL/GG podwójny wskaźnik 40NHG000B EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135