Polecane
Cena: |
96,73 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
96,73 |
zł netto |
Cena: |
118,98 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
118,98 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
10 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: FUSE 100A 690V 000TN/80 AR UC Wkładka szybka 100A 690V 000TN/80 AR UC 170M1417 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kategoria użytkowania zgodnie z normą IEC 60269 | aR |
| System bezpiecznikowy zgodny z IEC 60269 | Inne |
| Charakterystyka | aR (ochrona zwarciowa elementów półprzewodnikowych) |
| Kod koloru | Brak |
| Napięcie znamionowe AC | 690 V |
| Prąd znamionowy | 100 A |
| Rodzaj budowy bezpiecznika zgodnie z IEC 60269 | 000 |
| Rodzaj otworów montażowych | M8 |
| Rodzaj prądu | AC |
| Rodzaj wskaźnika zadziałania | Wskaźnik górny |
| Rozstaw przyłączy | 78 mm |
| Strata mocy przy prądzie znamionowym | 24 W |
| Zdolność łączeniowa | 200 kA |
Pliki do pobrania
01_00004524 -
m/download/20540597/01-00004524.pdf [445.04 kB]
01_00004526 -
m/download/20540600/01-00004526.pdf [494.97 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co FUSE 100A 690V 000TN/80 AR UC Wkładka szybka 100A 690V 000TN/80 AR UC 170M1417 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135