Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 34,00 zł brutto
Twoja cena 29,01 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 98,40 zł brutto
Twoja cena 58,55 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 112,42 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 589,00 zł brutto
Twoja cena 589,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 143,30 zł brutto
Twoja cena 88,86 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 77,43 zł brutto
Twoja cena 50,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 180,81 zł brutto
Twoja cena 115,72 zł brutto
Do koszykaCena: |
2,28 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,28 |
zł netto |
Cena: |
2,81 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,81 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER GZ 3.0A/F Bezpiecznik miniaturowy, topikowy, 3 A, G-Si. 6,3 x 32 1460610000 /10szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kategoria użytkowania zgodnie z normą IEC 60269 | gG |
| Charakterystyka | gG (ochrona okablowania/urządzeń) |
| Charakterystyka wyzwalania | Szybka |
| Napięcie znamionowe | 500 V |
| Optyczny wskaźnik zadziałania | nie |
| Prąd znamionowy | 3 A |
| Rodzaj napięcia | AC/DC |
| Rozmiar | 6,3x32 mm |
| Strata mocy przy prądzie znamionowym | 2.3 W |
| Wymiary | 6,3x32 mm |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER GZ 3.0A/F Bezpiecznik miniaturowy, topikowy, 3 A, G-Si. 6,3 x 32 1460610000 /10szt./
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
31679brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6217brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
18 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
19477brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1624brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
23677brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
41 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
362brutto |
|
117 SZT |
24h |
|
2835 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7136brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
402 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9899brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
20 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
219brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1715 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
28925brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
920brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
44 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
62530brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2036brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6770brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
11 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135